V STREDU 24.10.2018 o 16:00h. MÁ U-9 PLAVÁREŇ!!!

Tak, ako sme avizovali na rodičovskom združení FŠJ začíname v rámci tréningov (regeneráciou) na plavárni. Prvá kategória, ktorá bude mať tréning na mestskej plavárni v Žiline je U-9 (tréner Závodský Marián). Zraz je o 15:45h. na mestskej plavárni v Žiline, kde sa detí prezlečú v jednej šatni a následne si ich preberú plavecký tréneri a budú mať hodinový tréning v bazéne. So sebou si treba vziať: plavky, osušku, plavecké okuliare (nie je povinnosť), pitný režim, hygienické potreby. Tréning trvá od 16:00 – 17:00h. Potom si prídu pre deti rodičia na plaváreň. Na tréningu bude prítomný aj tréner príslušnej kategórie.

zoznam detí na plaváreň U-9:

Bodnár, Čunga, Dobrovič M., Drígeľ, Dubašák, Golian, Horváth, Jakubek, Jakubíková, Jelen, Jurga, Kocúr, Krško A., Krško M., Mišút, Munka, Očenáš L., Paur, Škrko,  Špánik, Štalmach, Šugár, Tvrdý, Valko, Vilček, Vojsovič, Vyletel, Zanovit, Závodský, Zubček.

Pre plaváreň platí tak isto ospravedlnenie SMS v prípade neúčasti hráča z vážneho dôvodu (choroby), lebo je to normálny tréning, ako ostatné!!! ĎAKUJEME.

Sledujte aj náš web: https://futbalovaskolajuventus.sk/
Termíny prípadne zmeny nájdete v kalendári udalostí na našom webe: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/
Sleduj web stránku BSF: https://bavime-sa-futbalom.webnode.sk/
SEMANACADEMY všetky informácie a prihlášku nájdete na webe: https://semanacademy.webnode.sk/
Sledujte náš FACEBOOK: https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventu…/
Sledujte JTV: https://futbalovaskolajuventus.sk/tv/