VO ŠTVRTOK 13.9.2018 SME SI PREDOHRALI 8. a 9. KOLO LIGY PRÍPRAVIEK.

Na ihriskách v Strážove, kde hrala kategória U-11 a ihrisku v Gbeľanoch kategórie U-10 a U-9 sme si predohrali formou triangla ligu prípraviek. V dusnom počasí to bola pre deti dobrá fuška a veru sa v každom zápase riadne zapotili :-). Veľmi dobré zápasy najmä druhé polčasy predviedli deti proti svojim súperom z MŠK Žilina a Akadémie Juventus Žilina. Museli siahnúť až na dno svojich síl, aby si mohli aj oni zakričať víťazný pokrik po vyhratom zápase. V kategórií U-10 sme nastúpili až 5 dievčatami, ktoré sa smelo vyrovnávali chlapcom a nenechali sa vôbec zahanbiť. Najmä zápasy s MŠK boli školou, ako sa má futbal hrať, že je to o plnom nasadení, neustálom pohybe a dynamike počas celého zápasu.  Sekunda nepozornosti, alebo nesústredenia stála nebezpečenstvo proti našej bráne. Deti musia hrať čo najviac zápasov v takomto tempe a proti takýmto súperom, aby zistili, že len hra od začiatku až do konca môže aj s takýmto súperom priniesť radosť z výkonu a hry. Celkovo deti v triangli odohrali dobré zápasy a pre ďalšie zlepšovanie sa treba ísť naplno na každom tréningu, čo sa potom odzrkadlí  aj v zápasoch.

TRIANGEL VO VÝSLEDKOCH:

kategória U-11:

Akadémia – FC JUVE  10:8

FC JUVE – MŠK 6:32

kategória U-10:

Akadémia – FC JUVE 19:19

FC JUVE – MŠK  5:14

kategória U-9:

Akadémia – FC JUVE 8:10

FC JUVE – MŠK  8:19

Výsledky sa po zápase zapisujú a evidujú, ale nefigurujú sa v žiadnej tabuľke, konečný rezultát je vždy 0:0!!!

Zostavy FC JUVENTUS ŽILINA U-11:

Káčerík – Ďurica, Bitušiak, Jakubský, Ľach, Kasper, Waczlav, Kozlík, Jakubec.

Šebestian – Čaniga, Kubáň, Petráško, Uličný, Stikhovskij, Adamov, Štaffen, Danech

Zostavy FC JUVENTUS ŽILINA U-10:

Fojtík, Macúch, Weichpart T., Mráz, Kucko, Seafín, Brozová, Havrillová.

Mikolajová, Lavrenčík, Ondruš, Bieliková, Šoška, Slúčik, Chovan, Štefanatný B., Štefanatný J., Štefanatná L., Vojtaššák.

Zostavy FC JUVENTUS ŽILINA U-9:

Hrdina, Krško M., Krško A., Mišut, Paur, Špánik, Vojsovič, Vyletel, Závodský, Drígeľ, Valko, Tvrdý, Jakubek, Jurga.

info kalendár udalostí: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/
sledujte náš web: www.futbalovaskolajuventus.sk
sledujte aj JTV: https://futbalovaskolajuventus.sk/tv/

liga prípraviek SFZ stred sk.A: https://sfz.futbalnet.sk/sutaz/2551/?part=3945&round=78747