VO ŠTVRTOK 8.10.2020 SME ODOHRALI 6.KOLO LIGY PRÍPRAVIEK V RUŽOMBERKU.

V kategórií U11 po výbornom výkone v Rosine sa v Ružomberku niektorí ťahúni opäť zľakli a nepodarilo sa im naštartovať svoj výkon a preto to po záverečnom zúčtovaní stačilo len na prehru 1:3. V kategórií U10 to bolo vyrovnanejšie, keď jedna partia po výbornom výkone vyhrala obidva svoje zápasy a druhá prehral z čoho rezultuje konečná remíza 2:2. Najmladšia kategória U9 si opäť schuti zahrala, deti sa futbalom bavili strieľali veľa gólov a nebyť zaváhania v poslednej štvrtine, keď deti viedli 2:0 no napokon prehrali 5:3 mohol byť výsledok na nulu :-))…ale, ako hovoril tréner výsledok tu nie je vôbec podstatný, dôležité je ako sme sa k nemu dopracovali!!! Pochvalu si za správanie a výkony zaslúžia všetky deti zo všetkých kategórií, ktoré sa zúčastnili na zápase v Ružomberku!!!