VÝBER NAŠEJ U-8 SA BAVIL FUTBALOM NA TURNAJI V BOŠÁCI.

V rámci série turnajov usporadúvaných pod hlavičkou Podjavorinská halová liga 2019 sa v nedeľu 3.2.2019 predstavila naša U-8. Bol to výber detí, ktoré už majú skúsenosti s turnajmi a deťmi, ktoré sa na takomto turnaji zúčastnili po prvý krát. Na začiatok treba vyzdvihnúť, že sa všetky deti snažili ukázať svoje futbalové umenie aj, keď niektorým trvalo dlhšie zorientovať sa v dianí . veľmi dobre zahrala prvá štvorka “tých skúsenejších”, keď boli na ihrisku nad súpermi jasne dominovali a v zápasoch sme sa dostali vždy do vedenia, čím si splnili cieľ na turnaji . Na ich výkony sa snažili nadviazať aj chlapci a naša vychádzajúca hviezdička “Sára”, čo sa im aj celkom darilo, ale predsa len bolo vidieť rozdiel. Čo je však dôležité deti mali neuveriteľnú snahu zlepšovať sa a robiť veci tak, ako to trénujeme na tréningoch. Nakoniec to ukázali v poslednom zápase o celkové umiestnenie (skončili sme na 7.mieste), kde si to všetci dosýta užili aj s víťazstvom a väčšinu duelu odohrali deti, ktoré prišli na turnaj zbierať skúsenosti a bola radosť sa na nich dívať, ako sa bavia futbalom. Ďakujeme všetkým za vzornú reprezentáciu klubu a veríme, že to bude čím ďalej tým lepšie.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-8:
Stehura, Krško A., Šutek, Kvašňovský, Repkovský, Stenchlák, Weichpart M., Čerňava, Hrobák, Muth D., Jakubíková.