VÝBER NAŠEJ U-8 SA ZABÁVAL FUTBALOM NA POSLEDNOM HALOVOM TURNAJI V ZAŠOVEJ.

V rámci projektu turnajov Minimorava VFA Zašová sa naša U-8 zúčastnila na poslednom halovom turnaji. Chlapci od začiatku ukázali, že sa ozaj prišli baviť futbalom a svojich súperov valcovali nielen výsledkovo, ale aj herne. Zo siedmych zápasov šesť vyhrali a v jedinom našli premožiteľa, keď sme si vybrali slabšiu chvíľku . všetci hrali v plnom nasadení a ukazovali pekné individuálne akcie plné kľučiek nebáli sa súbojov 1:1, 1:2. Padalo množstvo gólov, keď sme ich v priebehu turnaja nastrieľali svojim súperom rovných 40. Najhlavnejšie však bolo to, že si deti turnaj doslova užili herne k čomu určite prispelo aj to, že sa nehralo na žiadne tabuľky a body, iba proste hra . Každý jeden zápas dal deťom veľké pozitíva, ale najmä ten s Petržalkou, keď prehrávali už 2:4 a otočili na 5:4 im ukázal, že hrať až do konca sa oplatí a je to jediná cesta k úspechu… Pochvala preto patrí všetkým zúčastneným a tak isto fanklubu rodičov, ktorí vytvárali deťom perfektné zázemie ). Už teraz sa tešíme na sériu turnajov Minimorava VFA 2019 vonku na prírodnej tráve v Zašovej, ale najmä na veľký turnaj 15.6.2019 za účasti 36 družstiev, kde sa stretneme s takými družstvami, ako je Sparta Praha, Slávia Praha, Baník Ostrava, či Trenčín. My sa na turnaji zúčastníme s dvoma družstvami, aby dostali šancu ukázať umenie skoro všetci hráči . Plánujeme ísť už v piatok a prespať v Zašovej ( o všetkom budeme vopred informovať).
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-8:
Šustek – Krško A., Maník, Tužinský M., Repkovský, Havrilla, Kvašňovský, Šutek, Krnáč.