VÝBER NAŠEJ U11 a U12 PREHRAL V ZBYŇOVE 10:2

komentár trénera M.Blaščíka: “Jedný slovom , slabý výkon , najmä hráčov , ktorí by mali ašpirovať na nomináciu do 3.ligy. Menovite Štrba , Paur , Ďubašák , Mišút nepodali výkon podľa svojich možností , možno lepšie povedané , ako ich poznám . Výkon nemal náboj , emóciu , vášeň . Musím ale uznať kvalitu súpera , i keď góly z 15. metrových obsajdov neuznávam. Súper disponuje 3 – 4 kvalitnými hráčmi , ktorí by sa presadili aj vo vyšších ligách , pre mňa prekvapujúce. Musím ale povedať , ani kvalita hracej plochy nebola najoptimalnejšia , ale musíme sa pozerať na výkony našich hráčov. Preto na záver si musia hráči uvedomiť , že tréneri sú len možno motivátormi , možno tvorcami tréningov, ale ako hráči pristupujú k tréningom , najmä však ku zápasom , to všetko záleží od nich , od samých jednotlivcov. Či hráš proti Zbyňovu alebo proti Slovanu , ty musí chcieť , nie ty musíš , ale ty chceš na tom ihrisku odovzdať všetko na čo máš , v tomto zápase – my sme sa len zúčastnili. “