VÝBER U-9 NA TURNAJI V BOŠÁCI V POPRÁZDNINOVOM TEMPE S PREDPOSLEDNÝM MIESTOM.

Na konci prázdnin v nedeľu sa bola baviť futbalom na turnaji v Bošáci naša U-9. Chlapci mali v hlave ešte prázdninové zážitky a bol vidieť aj týždenný tréningový výpadok. Ako sme písali veľakrát najdôležitejšie je uvedomiť si v hlave, čo práve robíme, či sa zabávame vonku s kamarátmi, či sme na lyžovačke, alebo na turnaji, kde sa sústredíme na futbalové výkony. A od toho sa odvíja aj to, ako uvoľnene sa dokážeme baviť futbalom. V nedeľu neodohrali deti vyslovene zlé zápasy, ale práve to mentálne nasadenie tzv. “prepnutie” na futbal chýbalo, čo sa prejavilo najmä v záveroch zápasov, kde sme inkasovali rozhodujúce góly. Deti, ale treba pochváliť za snahu a najmä v poslednom zápase s AS Trenčín si to užili aj s víťazstvom. Treba poďakovať aj fanúšikom “rodičom”, ktorí neustále povzbudzovali a tak isto si futbal užívali .
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Krško M. – Krško A., Štalmach, Špánik, Tvrdý, Vyletel, Drígel, Mišút, Závodský.