VÝBERY STARŠEJ A MLADŠEJ PRÍPRAVKY ODOHRALI SVOJ PRVÝ TURNAJ V NOVEJ SEZÓNE V BITAROVEJ.

Za krásneho slnečného až horúceho počasia sa deti z našej U7 a U8 (mladšia prípravka) a U10 (staršia prípravka) bavili futbalom na prvom zo série turnajov I.Respect triede mladších a starších prípraviek ObFZ. Mladšia prípravka pod vedením trénera Róberta Comu ml. sa proti starším a urastenejším súperom snažila a detičky sa snažili ukazovať veci, ktoré sa učia na tréningu. Futbalom sa bavili a aj, keď nie vždy všetko vyšlo podľa predstáv zažili aj radosť z víťazstva, no hlavne bolo to, že aj po prehratom zápase mali radosť z futbalu, čo je to najdôležitejšie.
zostava FC JUVENTUS ŽILINA mladšia prípravka A:
Danišek Bruno, Dubaj Leo, Novák Adam, Zboroň Oliver, Coloň Sebastián, Čerňava Patrik, Buberník Dan, Rzeszoto Matej,
V súťaži starších prípraviek tak isto deti nesklamali a ukázali svoje futbalové pokroky. Snažili sa individuálne presadzovať a hrať svoju hru. Hneď v prvom zápase prišlo vysoké víťazstvo 9:1 proti domácej Bitarovej, v druhom zápase podľahli smolne Hôrkam 1:2, tretí zápas skončil remízou s Horným Hričovom 1:1, keď vyrovnávajúci gól dostali 10 sekúnd pred koncom 🙂, potom si napravili chuť v zápase so Súľovom víťazstvom 4:0 a nakoniec podľahli D.Hričovu 6:0, keď to bol tretí zápas v rade a bolo cítiť, že sily v horúcom počasí rapídne ubúdali. Všetky deti si však zaslúžia za výkony pochvalu, lebo odovzdali v zápasoch všetko a bol to pre nich prínos pre ďalší futbalový rozvoj.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA staršia prípravka A:
Dobrovič M. – Čerňava M., Bohačiak, Krnáč, Bača, Mucha, Valášek.