VYDARENÉ FUTBALOVÉ DOPOLUDNIE NA TURNAJI DUBNICA CUP 2019.

V nedeľu od 10:00h. sa naša U-8 zabávala futbalom v Dubnici nad Váhom. Opäť sme išli na turnaj proti starším a bola radosť pozerať, ako sa deti svojich súperov nezľakli niekedy aj o dve hlavy vyšších detí a snažili sa hrať svoju hru. V plnom nasadení, keď sa nebáli osobných súbojov a hra 1:1, či 1:2 im nerobila vôbec žiadny problém to bola radosť sa na nich pozerať. Aj, keď sa im nepodarilo so súpermi z U-9 zvíťaziť, vždy to bolo vyrovnané a rozhodli detaily. No v poslednom dueli dvoch U-8čiek si to rozdali s AS Trenčín a tam po výbornom zápase z oboch strán sa presadili aj výsledkovo, keď zdolali Trenčín 4:1. Na deťoch je badať radosť z futbalu a je jedno proti komu hrajú, čo je to najdôležitejšie. Ak budú naďalej pokračovať v tvrdom tréningu tak sa črtá veľmi dobrá partia futbalistov. Za dnešné výkony si všetky deti zaslúžia veľkú pochvalu.
Zostava FC JUVENTUS:
Očenáš L. – Krško A., Tužinský, Havrilla, Maník, Havrillová, Krnáč, Repkovský, Šutek, Kvašňovský, Krško M.