VÝHRA NAŠEJ U-9 NAD KOŠŤANMI V TLP U-11.

Za krásneho a ideálneho futbalového počasia sa naša U-9 bavila futbalom v Košťanoch nad Turcom. Prinášame Vám pohľad na zápas očami trénera Mariána Závodského:
“Za súperov hráč číslo 8 strelil všetky 3 góly súpera. Po mierne zaspatom začiatku stretnutia a inkasovaného 1. gólu do našej brány sa deti prebrali a začali hrať presne to, čo nacvičujeme na našich tréningoch. Vnútili sme súperovi náš štýl hry, nebáli sme sa ísť do osobných súbojov, deti si prihrávali, prenášali hru z jednej strany na druhú čo sa odzrkadlilo na výsledku. Veľkou oporou nám bol aj náš brankár Vilo Čunga. Deťom patrí veľká pochvala za snahu a nasadenie. ”
MATCH REPORT:
FC JUVENTUS U-9 – Košťany nad Turcom U-11 5:3 (3:2)
góly FC JUVENTUS: Hrdina 3, Jakubíková, Krško M.
zostava FC JUVE U-9:
Čunga – Drígeľ, Vojsovič, Hrdina, Jakubíková, Mišút, Vyletel, Krško M., Krško A..
viac info na: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/