VYNIKAJÚCE VÝKONY NA TURNAJI U-11 V KORNI.

Po prvý krát sa naše dva výbery U-11 a U-9 zúčastnili na turnaji v Korni. V krásnej hale na umelej tráve sa najprv odohrávali zápasy v skupinách a následne na základe umiestnenia postupovali družstvá do súbojov o 1 – 6, 7-12 a 13 – 18 miesto. Naša U-11 odohrala perfektný turnaj, keď bola radosť pozerať sa na hru detí. V konečnom meraní síl skončili na celkovom 7.mieste z 18 družstiev. Ale, ako sme už písali svojimi výkonmi  ukázali svoje futbalové umenie a patrili futbalovo medzi najlepšie družstvá na turnaji a bola radosť sledovať niektoré individuálne, ale aj kombinačné akcie. Niekedy konečné umiestnenie nie je odrazom výkonnosti družstiev a preto to treba brať športovo. Naša U-9 išla na turnaj hlavne zbierať skúsenosti a aj, keď sa im v skupine moc výsledkovo nedarilo v zápasoch o konečné umiestenie sa radovali po dobrej hre aj z víťazstiev. V tejto kategórii bolo poznať, že hrajú proti družstvám o dva roky starším, ale všetko nájdu potom v zápasoch vo svojej kategórií. lepšie je odohrať turnaj proti silnejším tímom, čo dá deťom určite viac. Po konečnom hodnotení skončila naša U-9 na 15.mieste z celkového počtu 18 družstiev. Všetkým deťom, trénerom a v neposlednom rade aj rodičom patrí veľké poďakovanie za perfektne zvládnutý turnaj.