ZHRNUTIE PRVÉHO DŇA Z TURNAJA NA UKRAJINE.

Po dobrej, ale hlavne z Košíc do Čopu náročnej “saunovej” ceste vlakom sme sa ubytovali, navečerali a s hodinovým posunom cca o 23h. unavení zaľahli do postelí. Po raňajkách na druhý deň sme sa s kategóriou U-11 vybrali na štadión domáceho klubu FK Užhorod na prvé zápasy v skupine. Ako býva tradíciou prvé dva zápasy sme akosi odspali, chýbalo nasadenie, pohyb a hlavne v hlave nastavenie, že hráme turnaj a treba sa sústrediť na každú jednu minútu. Veríme, že vo štvrtok to bude už iná káva ). Poobede do bojov zasiahli aj deti z kategórie U-10. Prvý zápas bol taktiež tzv. zoznamovací , ale v druhom zápase sa deti zmobilizovali a odohrali perfektný zápas no so smolným výsledkom, keď v závere inkasovali dva góly z protiútokov. Ale potlesk fanúšikov a pochvalu za predvedený výkon si určite zaslúžili. Všetky deti sú v pohode zdravé a pobyt na Ukrajine si užívajú, čo Vám prinášame aj v krátkej fotogalérií ).