NOVINKY

Síce pohodlné víťazstvo v pomere 6:1, ale futbalovo to bolo dobré len v úvodnej 15 minútovke, keď mal zápas trošku aj tempo. Inak sa chlapci prispôsobili bezzubým hosťom, ktorí síce v druhom polčase ožili, ale pred našu bránku sa dostávali iba dlhými výkopmi od brankára.

V sobotu sa predstavil výber chalanov pod hlavičkou JUVE "C" na zápase v Bitarovej. V pohodovom zápase nedali domácim šancu, čo i len ohroziť bránkuJUVE a v podstate sa do konca čakalo, či padne ovestná desiatka.

V skupine E sa ObFZ turnaje po zimnej prestávke vrátili domácim turnajom na ZŠ Závodie a vyšli na výbornú. Ešte pred obedom začala svoj turnaj U10 doplnená o hráčov z Next Gen kategórie a hneď po nich nastúpila naša U8.